הפרוייקטים שלנו

דירות גן ופנטהאוזים בתכנון מוקפד, אלגנטי ומעורר השראה וברמת הביצוע הידועה של חברת חיים זקן. אחוזת חיים זקן ממוקמת במיקום הטוב ביותר בשכונת המגרסה במבשרת ציון, בסביבה ירוקה ונוף מרהיב.
פרויקט 'אחוזת יניב' בשכונת גילה, הוא פרויקט ייחודי המשלב עיצוב הפנים וגימור מרשימים שלו וקשתות מעוגלות יפהפיות בחזיתות הבניין. הפרויקט זכה בפרס התאחדות בוני הארץ לבניינים של עד עשר קומות.
אחוזת אוהד
אחוזת אוהד היא פרויקט הדגל של החברה בשכונת הר חומה. הפרויקט האקסלוסיבי כולל 44 יחידות דיור יוקרתיות בתכנון משרד פייגין אדריכלים.
פרויקט 'אחוזת טליה' בגבעת משואה, כולל 12 בניינים שנבנו בסגנון אדריכלי מודרני עם מעקות זכוכית, חלונות דריי קיפ ופרופילי אלומיניום ומצטיין בגימור ואבזור יוקרתיים מהמסד ועד הטפחות.
פרויקט "אחוזת רונית" הממוקם בשכונת גילה שבירושלים הוא אחד מהפרויקטים המרשימים ביותר בשכונה. התכנון העילי של פייגין אדריכלים, איכות הבנייה המעולה של החברה והאווירה הירושלמית ניכרים בכל פינה.
אחוזת אביתר
אחוזת אביתר הוא פרויקט נוסף של החברה במודיעין, הממוקם בלב שדרה רחבה במרכז העסקים החדש של מודיעין ומעניק לדייריו סגנון חיים מושלם, בזכות סביבה תוססת, ודירות מרווחות, מתוכננות ומעוצבות באיכות המאפיינת את כל האחוזות של חיים זקן.
פרויקט אחוזת איתמר בשכונת הרקפות מעניק לדייריו נוף נפלא, תכנון ועיצוב אדריכלי מוקפד של האדריכל יהודה פייגין, מפרט טכני יוקרתי והכל בצמוד לכל השירותים הקהילתיים, וכולל פארק פנימי צמוד והכל באיכויות של חברת חיים זקן.
מצפה יעל שקופית 1
פרויקט מצפה יעל של חיים זקן כולל 36 יחידות דיור ששווקו ואוכלסו בהצלחה בשכונה.
מצפה מיכאל
פרויקט מצפה מיכאל של החברה כולל 60 יחידות דיור ששווקו ואוכלסו בהצלחה בשכונה.
רמת חיים ב
לאחר הצלחת פרויקט רמת חיים א' חברתנו המשיכה לשלב הבא ובנתה את הפרויקט השני בסדרה, שכלל 44 יחידות דיור יוקרתיות.
זהו הפרויקט הראשון של חיים זקן בשכונת הר חומה, שהציג למשפחות בשכונה רמת חיים חדשה ואטרקטיבית.
רמת חיים
פרויקט רמת חיים בבוכמן הוא הפרויקט השלישי במספר של חיים זקן בעיר מודיעין, הכולל 59 יחידות דיור. גם פרויקט זה זכה להצלחה בשיווק, הן בזכות איכות התכנון והבניה והן בזכות המוניטין והשירות של החברה בעיר.
חיים זקן
פרויקט חיים זקן בגבעת זאב כולל 112 יחידות דיור ששוווקו ואוכלסו בהצלחה בזכות המוניטין של החברה , המבוססת על התכנון, הביצוע והאבזור של כל אחד ואחד מהפרויקטים שלה.
מכרז מסחרי תמרים
מרכז תמרים של חיים זקו הוא מרכז הקניות של ביתר. חווית קניה נוחה ללא מתחרים.מגוון חנויות נוחות למשפחה.מתחם מפואר רחב ידיים ממוזג. ירידים ומבצעי ענק.שירותים נגישים. חנייה בשפע.
מצפה דניאל
פרויקט מצפה דניאל, הכולל 68 יחידות דיור מהווה פרויקט נוסף בשרשרת ההצלחות של חיים זקן בביתר עילית.
אחוזת תמר הוא פרויקט הכולל 31 יחידות דיור צמודות קרקע בביתר עלית, ועוד אבן חן בשרשרת ההצלחות של חיים זקן בישוב.
פרויקט אביה, הכולל 88 יחידות דיור בבניה מדורגת מול הנוף, מהווה פרויקט נוסף בשרשרת ההצלחות של חיים זקן בביתר עילית.
אוריה
פרויקט אוריה, הכולל 88 יחידות דיור מהווה פרויקט נוסף בשרשרת ההצלחות של חיים זקן בביתר עילית.
אביה
פרויקט אביה, הכולל 60 יחידות דיור מהווה פרויקט נוסף בשרשרת ההצלחות של חיים זקן בביתר עילית.
חברת חיים זקן בנתה עשרה פרויקטים בביתר עילית, ובכך הפכה לאחת החברות היזמיות הבולטות בעיר. פרויקט זה הוא אחד הגדולים שבנתה החברה בישוב, וכולל 159 יחידות דיור.

היסודות לבניין המשפחות שלנו הם אהבה, אמונה ותקווה. אנו בוחרים עבורה את חומרי הבניה הטובים ביותר מבלי להתפשר על דבר ומתכננים לכל חבריה וחברותיה עתיד מבטיח שיאפשר להם ליהנות מביטחון, שלווה, וסיפוק.

חברת חיים זקן בונה למשפחות בישראל את הבית בו המשפחה שלהם צומחת ומשגשגת ולכן אנו מתכננים ובונים את הפרויקטים שלנו כפי שלקוחותינו בונים את המשפחות שלהם.

יצירת קשר